محتوای کودک

جعبه کاردستی

جعبه کاردستی

آیا تا بحال با یک جعبه مقوایی و مقداری رنگ یک اسب آبی برای کودک خود درست کرده اید، یک کیف چطور و یا کلی کاردستی زیبای دیگر. شاد کردن کودکان نیاز به هزینه زیادی ندارد، امروزه با رواج خرید اینترنتی در خانه همه ما جعبه های کوچک و بزرگ پیدا می شود که معمولاً سرنوشت آنها سرانجام به سطل زباله ختم می شود.

مجموعه جعبه کاردستی

جعبه کاردستی

این بار قصد معرفی مجموعه جعبه کاردستی را داریم. این مجموعه ترکیبی از انیمیشن و فیلم زنده است که در آن یک آقا در هر قسمت با استفاده از جعبه های مقوایی و در سایزهای مختلف و رنگ یک کاردستی درست می کند. این اقا بنحوی کاردستی ها را درست می کند که کودکان ما البته با همراهی ما بتوانند آن را درست کنند. این مجموعه نیز از دسته مجموعه های آموزشی است که خلاقیت با حداقل ابزار را به ما و کودکان ما یاد می دهد. کارتون کهکشان خلاقیت نیز در قسمتهایی مانند این برنامه ، استفاده مجدد از ابزار دور ریختنی را نشان می داد.

یک قسمت انگلیسی از این برنامه را برای شما آماده کرده ایم ولی در حال حاضر امکان قرار دادن لینک دانلود تمام قسمتها برای ما وجود ندارد ، ولی شما می توانید با جستجوی نام فارسی و یا انگلیسی ، به لینک دانلود کامل این مجموعه دست پیدا کنید. در تلاش هستیم تا لینک دانلود مستقیم را نیز در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

شناسنامه انیمشین:

ژانر: آموزشی

نام فارسی: جعبه کاردستی

نام اصلی: Box Yourself Minis

زبان اصلی:انگلیسی

دوبله فارسی : دارد

کشور سازنده: انگلستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *