هدف آسانگو چیست و چرا تاسیس شد؟

من محمدحسن شابَزاز مؤسس وب سایت آسـانـگــو هستم. این وبسایت نتیجه علاقه من از ساختن ویدیوهای آموزشی هست. تعدادی از فایل های تولید شده، نیازها و مشکلات من در مسیر علاقه ام بوده که بعد از حل آنها تصمیم گرفتم راه حل آنها را برای دیگران هم در قالب فایلهای ویدیویی تهیه کنم. مابقی آنها اطلاعات و تجربیات شخصی خودم در استفاده از نرم افزارهای مختلف است.

در مسیر پیدا کردن راه حل مسئله ها و یادگیری مطالب و مهارتهای جدید، با سایت هایی مواجه شدم که جواب مورد نظر من رو دارند ولی اکثر آموزش ها بصورت متن همراه با عکس هستند و اگر بصورت ویدیویی می بود، راحتتر می شد از آن استفاده می کرد. بعضی از سایتها هم که آموزش ویدیویی داشتند، به زبانی غیر از فارسی تهیه شده بودند. گاهی اوقات هم برای یادگیری یک موضوع باید پکیج های چندین جلسه ای رو تهیه و نگاه می کردم، درحالیکه مشکل من با یک آموزش کوتاه حل می شد.

به همین دلیل:

تصمیم گرفتم در قالب سایت آسـانـگــو ضمن طراحی وب سایت، ویدیوهایی با موضوع های متنوع، به زبان فارسی، کوتاه مدت و قابل استفاده برای همه تهیه کنم. اگر بدنبال آموزش خاصی هستید به من اطلاع بدهید تا آموزش ویدیویی آن را به زبان فارسی تهیه و در اختیار شما قرار دهم.

با من در ارتباط باشید.