سوالات متداول

چرا کیفیت پخش محصولات رایگان گاهی اوقات کم می شود؟

انتخاب کیفیت پخش محصولات رایگان بصورت هوشمند انجام می پذیرد. یعنی پخش کننده با توجه به سرعت اینترنت شما کیفیت پخش را تنظیم می کند ، اما اگر تمایل دارید محصولات رایگان را با کیفیت بالا مشاهد کنید می توانید نسخه HD آن را از صفحه محصول دانلود نمائید.

چرا با وارد کردن آدرس سایت Anythings.ir وارد سایت Asangoo.com می شوم؟

Asangoo.com نام جدید وب سایت Anythings.ir می باشد.در نتیجه به منظور هدایت کاربران Anythings.ir ترتیبی اتخاذ شده تا با وارد کردن آدرس Anythings.ir به Asangoo.com هدایت شوند.

من تخصصی دارم که می توانم آموزش دهم، چطور میتوانم آن را در Asangoo بفروشم؟

اگر شما تخصصی دارید که می توانید آن را در قالب فایل ویدیویی کوتاه مدت آموزش دهید براحتی می توانید از طریق گزینه کسب درآمد که در بالای وب سایت قرار دارد جهت فروش تخصص خود با ما تماس بگیرید.

آیا برای خرید محصولات نیاز است در سایت عضو باشم؟

خیر شما بدون عضویت در سایت و بصورت مستقیم می توانید محصول مورد نظر را خریداری کنید و بعد از پرداخت وجه، لینک دانلود به شما نمایش داده می شود ولی درصورتیکه بعداً بخواهید برای بار دوم محصول خریداری شده را دانلود کنید، این امکان برای شما وجود ندارد ولی شما  با عضویت در سایت می توانید  سوابق خرید خود را در براحتی مدیریت کنید و هر چند بار که بخواهید یک فایل را دانلود کنید.

چرا حجم ویدیوها نسبت به زمان ویدیو زیاد است؟

هدف از تولید ویدیو های آموزشی انتقال مطلب و محتوا می باشد بطوریکه کابر بعد از مشاهده آموزش به راحتی بتواند موضوع را درک کرده و قادر به انجام آن باشد لذا به منظور خوانایی و قابل فهم بودن فیلم های آموزشی برای بازدید کنندگان، فایلها می باسیت با کیفیت مطلوب و قابل قبول در سایت قرار گیرند که همین موضوع باعث بالا رفتن حجم ویدیو های آموزشی شده است.